Skutery śnieżne

Cześć!

Dziękuję za zainteresowanie wycieczkami ze mną! 

Zapisy na sezon zimowy 2022/2023 rozpoczną się w LIPCU 2022

Jeśli chcesz odwiedzić Rovaniemi już latem czy jesienią, to zapraszam do rezerwacji atrakcji przez maila ostrafinka@gmail.com.

Pozdrowienia z Koła Podbiegunowego!

Asia

Skutery śnieżne to jest jedna z głównych atrakcji Laponii. 

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem sportów motorowych, czy po prostu szukasz ucieczki w dzicz, proponuję wybrać się na przejażdżkę skuterem śnieżnym. Będziemy podziwiać piękną zimową scenerię podczas jazdy przez tutejsze lasy, zamarznięte jeziora i bagna. Poprowadzę Was do mniej uczęszczanych tras, które prowadzą do serca oszałamiającej arktycznej przyrody. Zrobimy również kilka krótkich przystanków, które będą okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć, wypicia kubeczka gorącego napoju i zjedzenia słodkości. To będzie także moment, w którym kierowca skuteru będzie mógł się zmienić z pasażerem, i na odwrót. 

Dla większości osób to jest pierwsza przygoda ze skuterem śnieżnym, dlatego każda wycieczka rozpoczyna się od instrukcji jazdy. Otrzymacie ode mnie dokładne informacje, w jaki sposób prowadzić skuter i jakie są niezbędne zasady bezpieczeństwa, których musimy przestrzegać podczas jazdy. Podczas takich wypraw obowiązuje zasada „safety first”, czy „bezpieczeństwo przede wszystkim”, dlatego też tempo jazdy jest dopasowane do umiejętności kierowcy. Wyruszamy po wschodzie słońca, aby cieszyć się kilkoma godzinami światła dziennego, jakie oferuje arktyczna zima. 

To jest zawsze jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń podczas pobytu w Laponii. 

Zapewniamy:

  • odzież ochronną: kombinezon, kask, buty;
  • instrukcję jazdy na skuterach śnieżnych;
  • opiekę wyszkolonego przewodnika;
  • gorące napoje i przekąski;
  • iście lapońską przygodę!
Typowa lapońska rozrywka!

Ekscytujące doświadczenie i piękne wspomnienia na całe życie!

Cena przygody:

dorośli – 2 osoby na skuterze €/skuter

dorośli – jazda samodzielna €/skuter

dzieci i młodzież 4-14 lat €

Minimalna liczba uczestników to 2 osoby dorosłe.

Czas trwania: 3h jazdy + 30min instrukcji

Godzina rozpoczęcia wycieczki zostanie indywidualnie dopasowana zgodnie z Waszymi potrzebami i dostępnością atrakcji.

Uwaga! Kierowca skutera śnieżnego musi mieć co najmniej 15 lat i posiadać ważne prawo jazdy kategorii A lub B (motocykl lub samochód). Pamiętaj, aby zabrać ze sobą prawo jazdy!

Kierowca skutera śnieżnego ponosi odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone pojazdowi. Odpowiedzialność osobista wynosi max. 900 €/osoba/skuter/wypadek.

Pasażerem na skuterze może być również dziecko, które ma co najmniej 150 cm wzrostu. Ze względów bezpieczeństwa mniejsze dzieci podróżują w przyczepce połączonej ze skuterem przewodnika. 

Wycieczki przeprowadzane są tylko w bezpiecznych warunkach. Niektóre zimowe wycieczki wymagają odpowiedniej ilości śniegu i/lub lodu. Dlatego zastrzegam prawo do odwołania rezerwacji w przypadku złych warunków.

Po wszystkie dodatkowe informacje i dokonanie rezerwacji, prosimy Cię o bezpośredni kontakt mailowy.

Odkryjmy Laponię razem!

Do zobaczenia wkrótce!
piękna panorama na dwa jeziora!

Leave a Reply

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close